Žvilgsnis pro objektyvą

Raktažodžiai:

Turbūt kiekvienas esame patyrę tokią akimirką, kai pamatai kažką gražaus (dangų, medį, žolę, žmogų :)...) ir norisi tai užfiksuoti, kažkaip pasisavinti ir pasilikti prisiminimui, kad vėliau galėtum pasidalinti. Nors užfiksuotos akimirkos niekuomet nebūna gražesnės už gyvąsias, vistiek siūlau pasidalinti tuo, kas atneša bent akimirką džiaugsmo :)

Vilma portretas

Dangus

 

 

 

 

 

 

 

               Dangus tešlovina 

Tavo nuostabius darbus, 

Viešpatie, 

Tavo ištikimybę 

šventųjų sueigoje! 


(Ps 89, 6)

Karolism portretas

Gražu

Gražu :)

Kazimieras portretas

Mano žvilgsnis

Aš regiu žemės veidą
Ir akis, kur dangus nusileido.
O aplinkui tokia ramuma.

Saulės šypsnis pro medžių šakas.
Kažkas tiesia į tave rankas
Ir paliečia lengva šiluma.

Dangus prašo iš tavęs maldos
Šiandien, ryt, visados...
Garbė Dievui Aukštybėj.

Arūnė portretas

Atspindys

Šiandien galvojau apie Tavo  nuotrauką ir sumąsčiau, kad Žemė yra tik atspindys viso  to, kas mūsų laukia Danguje. :) O balose ir matosi tik dalelė viso grožio...

Martynas portretas

Kaip labai smarkiai gražuuu

Kaip labai smarkiai gražuuu !!

Laimutė portretas

Akimirka

Visas žavesio vertas akimirkas vis dar iki šiol nešiojuosi širdyje: miestus, kalnus, sniegą, žmones, jų šypsenas, laukimą, ilgesį, meilę...:) Viską...

Ir tai kur kas daugiau nei akimirka. Nors ir negaliu jomis pasidalinti su tavimi:)

Ievužė portretas

Graži tema

Graži tema. Gal kada ir aš pasidalinsiu. Kai atrasiu kuo. :)

Ūla portretas

Rytai, rūkai ir kiti dangūs

Ech, tikriausiai čia kraučiau daaaug nuotraukų, nes tikrai nemažai akimirkų gaudau pro objektyvą... Daugiausia gražių nuotraukų, ko gero, padarau objektyvui žiūrint pro mano kambario langą. Ten dažniausiai ir pamatau nuostabius rūkus, spalvingus rytus, kurie pakelia nuotaiką iškart atsikėlus ir atvėrus užuolaidas. Kartais tenka pasigrožėti netgi žaibais.

Štai čia keletas nuotraukų pro langą:

Vilma portretas

Dangaus veidai

Ūla, visada Tau pavydėjau to lango... O ir mano darytoji nuotrauka yra netoli jo - tai tas pats dangus kaip ir pro Tavąjį langą :)) Keista, kad dangus turi tiek daug skirtingų veidų. Galima būtų kiekvieną kartą jį fiksuoti ir nebūtų nė vienos vienodos nuotraukos :)

MoMaMo portretas

Džiugu

Ką gi, pasirodo dažnai fotografuojam ta pačia kryptimi :)) Ir dabar bežiūrėdama jūsų nuotraukas, pastebėjau, kad ir pati turiu itin panašių nuotraukų, tik gal keliom minutėm vėliau ar anksčiau darytų. :) Džiugu, kad yra žmonių, besidžiaugiančių net ir saulėtekiais ar dangaus žaismais, kurie iš pirmo žvilgsnio tokie įprasti. 

Vilma portretas

Angliški dangūs

Kadangi aš neabejinga dangui, įmetu dar kelias foto. "Angliškas dangus" (arba tiesiog dangus, fiksuotas pro anglų kabineto langą :)

  

PT portretas

Pro langą...

Labai nesąžiningas paukštis.

Prašau...

mm portretas

Čia

Čia Tavo draugas? :)

vilma k portretas

Paukštis

Tai svilikas. Kaip skaniai jis aižo sėklas, na jei dar būtų slyvų ar vyšnių kauliukų...

RU portretas

Pažintis :)

Ačiū, Vilma, dabar žinosiu (žinosim)...:) Neteko matyti tokio paukščio. Pamaniau, kad čia koks nors vargšelis iš narvelio ištrūkęs...

Ievužė portretas

Vaizdai

Vaizdai pro mano kambario langą: ta pati gatvė, ta pati atkarpa. Kur atrodo tylu, ten didžiausias triukšmas:

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vilma portretas

Kelionė

 Dienos metu VIEŠPATS, rodydamas kelią, ėjo pirma jų debesies stulpe, o naktį ėjo ugnies stulpe, duodamas šviesos, kad jie galėtų keliauti dieną ir naktį. (Iš 13, 21)

Žiūriu į šias nuotraukas ir man visur - KELIONĖ... Net rūkas, ir tas kažkur keliauja :) gražu.

Vilma portretas

:)

Tai prašome pasidalinti, brangioji Monika :)) (šitas turėjo būti po Monikos komentaro :))

MoMaMo portretas

Nieko

 

 

     

  

Nieko ypatingo, tačiau visa tai praskaidrina dieną. :)

Ūla portretas

Hehe

Ooo, Monika, kaip gražiai! ir tas tornado debesis nepakartojamas.
Netgi nuotraukos pakelia nuotaiką, o ką jau kalbėti apie tikrus tokius vaizdus... ;)

Vilma portretas

:)

:D Tikrai, Monika, nieko ypatingo... Gal juokauji? Norėčiau pasikabinti jas visas ant savo sienos :) Dar kartą pasitvirtino mintis, kad dangus turi daug veidų :) Ačiū Tau!

Vilma portretas

Kelias

Viename mieste kelias grįstas tokiomis plytelėmis. Man jos patinka: kiekviena skirtingos spalvos, formos, dydžio, kiekviena skirtingai įsprausta tarp kitų, tačiau jos visos sudaro vieną kelią, veda viena kryptimi, vieningai, drauge... Gražios plytelės :)

Ievužė portretas

Oi. Vilma. Iškalbingoji

Oi. Vilma. Iškalbingoji Vilma.

Taip. Tikrai gražios plytelės. Netobulos, bet gražios. :)

Vilma portretas

:)

Netobulos, bet gražios. Todėl ir gražios, nes netobulos :)

Ievužė portretas

Man atrodo, Dievas tobulas.

Man atrodo, Dievas tobulas. Jis gražus. Pažiūrėk, kokie darbai. :)

Vilma portretas

Bet

Bet jeigu Dievas tobulas, kodėl Jis mus sukūrė netobulus? Galbūt sukurdamas mus ribotus, Jis norėjo, kad išmoktume papildyti vieni kitus, silpnybes, netobulus kampus ir taip sukurt vieną netobulų, bet gražių plytelių kelią? :)

Ievužė portretas

Įsivaizduok. Tobulas ŽMOGUS

Įsivaizduok. Tobulas ŽMOGUS gyvenantis laisvėje. Ohohooo. baisu. Išvis. Ką mes čia veiktume? Rimtai. Dabar mąstau. Baisu baisu. Kaip gerai, kad Dievas mums dovanojo netobulumo. :)

Taip, Vilma, manau kaip ir tu, - kad sukurtume gražų kelią. :)

Ūla portretas

Memories

Kai pamačiau šią spalvotų plytelių nuotrauką, iškart galvoje iškilo prisiminimai kai su šeima buvome Prahoje ir ten taip pat buvo šaligatvio dalis spalvotomis plytelėmis. Gera prisiminti :))

Vilma portretas

Akimirkos (Ūlos akimis)

 

 

  

Vilma portretas

Ir dar truputėlis :)

 

 

Ūla portretas

Ouuu

Oo, kaip jėga kaip jėga. man dabar čia jau garbė dėl nuotraukų. :))
Gera prisiminti tas akimirkas :))

Laura portretas

Koks grožis ir gėris

Koks grožis ir gėris čia yra :))) Visada įdomu pamatyti kitų užfiksuotas akimirkas, o ypač gamtos grožį ir žmogų.

Vilma portretas

:)

Visada įdomu ne tik pamatyti kitų užfiksuotas akimirkas, bet ir pačiam jas fiksuoti, gaudyti, jomis dalintis :) Keista, nes tai paprasti dalykai, bet kažkodėl jie mus džiugina.

Ievužė portretas

Šypsena

Priminsiu ir čia.

Šypsenos nereikia vynioti į dovanų popierių. :)

vilma k portretas

:)

Et, jaunatvė...:) Kaip būtų gražu pamatyti šias šypsenas po kokių 20 metų...:)

MoMaMo portretas

Aušra

Su aušra atskleisk man savo ištikimąją meilę,
nes Tavimi pasitikiu.
Parodyk man kelią, kuriuo turiu eiti,
nes į Tave keliu savo širdį. (Ps 143, 8)

Vilma portretas

Ooo

Ta pirma n-u-o-s-t-a-b-i... Dangus dega :)) Žinai, panašus vaizdas, kai užverdi puodą vandens ir jis pradeda kunkuliuoti... Tai ir čia panašiai. Kunkuliuojantis dangus. Įdomu, kas tądien danguj dėjosi, jei žemėj toks vaizdas :)

MoMaMo portretas

Tądien

O tądien buvo sekmadienis... :)) Ir danguj, tikriausiai, puodas taipogi virė, tačiau pilnas ne vandens, o Meilės... Tos tikrosios ir neišsemiamos :)

Karolism portretas

Mmm...

Dangus labai gražus... :) Šventojo Rašto ištrauka tokia...mmm (gerąja prasme) :)

mm portretas

Monika

Monika - tikra fotografė. ;)

MoMaMo portretas

Tereikia

Martyna, savęs ir mėgėja nedrįstu vadint. Tam tereikia rytų pusėn žiūrinčio lango ir širdies, besidžiaugiančios menkiausiu saulės spinduliu. :)

mm portretas

Dievo

Dievo dovana yra tos aušros. Ypač saulėtekiai, kai galiu matyti, kaip saulė po trupučiuką kyla prieš akis, pasirodydama visu savo gražumu...

Galvoju, kad saulė juk visai gali ir netekėti. Na... Patekėti pasislėpus. Arba kai mes nematysim. Pramiegosim, pražiopsosim ir pan. :) Cheh... Džiugina mane saulėtekiai. Visad būna labai graži diena, jeigu ryte pamatau tekančią saulę. :)

Kiekviena diena man prasideda Tavim... Kad prasidėtų taip visada, noriu.

erika portretas

Spalvos.

Kokios nuostabiai šiltos, ryškios, Monika, Tavo spalvos! :)

Laimutė portretas

Aš galvojau...

Vasarą taip, į lovą visada tik po saulėlydžio... Bet, kad rytą pradėti su saulėtekiu, vau, man tai per brangus malonumas... :)

Štai čia ir pasireiškia begalinė Viešpaties meilė mums, kad visa kas nepakartojama, Jis pateikia visu gražumu, kiekvienam ir nemokamai. Ir tik nuo manęs priklauso ar aš tai priimu.

Pražiopsodama saulėtekius, Dievo meilę pastebiu savo Mamos gerume... :)

P. S. Martyna, aš galvojau, kad tik vasarą saulėtekiai būna patys pačiausi, bet kad dabar... ;)

mm portretas

Vakar

Vakar rytą gavau dovanų nuostabų saulėtekį. :) Tai va ir dalinuosi dabar tuo džiaugsmu. :))

P. S. Laimute, spausk "atsakyti". :))

Vilma portretas

Dykuma

Sniego dykuma.
O dangus ir vėl... šėlsta tarsi jūra.

Tomas portretas

Nuostabus

O koks nuostabus buvo šiandieninis dangus! Grožėjausi visą dieną pro mokyklos langą :) Gaila, kad neturėjau, kuo visa tai užfiksuoti...

mm portretas

Būčiau

Būčiau aš mokytoja... :))

Vilma portretas

Tikrai

Na tikrai :) Būtum Tu mokytoja, tai išsivestum mokinius į lauką džiaugtis ;D

mm portretas

Na

Na jau ne. :)))

RU portretas

Iššūkis :)

Mokytojai tikras iššūkis... :) Taip sudominti mokinius savo dėstomu dalyku, kad jiems nesinorėtų žvalgytis pro langus... :)

Vilma portretas

Šiandien

Kas neturėjo, o kas turėjo ;DD Va. Ir visas jis šiandien, nors per nuotraukas nesimato viso grožio (tiesa sakant, net didumos nesimato). O mūsų berželius, Tomai, įdėsiu kada vėliau ;D

Vilma portretas

Vieversys

Jei manęs ausys neapgauna, mokykloj pro langą girdėjau vieversį! Šiandien :))
Taigi - laukiam pavasario!

Martynas portretas

Kaip gražu ;)

Kaip gražu, geros nuotraukos ;)

Martynas portretas

Truputis dangaus

Lolita portretas

Rojus

Šitoje forumo temoje mūsų fotografai labai įsimylėję dangų... Bet yra už ką jį mylėti. :))

Martynai, labai gražu... Pirma ir trečia - kažkuo panašios, bet tuo pačiu ir labai skirtingos. Kaip dangaus rojus - viliojantis ir labai paslaptingas...

"Te žemė, dangus gieda Tau, Viešpatie,
Karaliui šlovė, padėka ir garbė.
Tik Tavyje aš pilnatvę randu, Tavyje..."    

Visiška pilnatvė...

Karolism portretas

Kosmosas

Na taip, daug dangaus nuotraukų. :)

Tačiau per tuos praeitus giedrus vakarus saulei nusileidus, vis pakeldavau akis į dangų ir pamatydavau nuostabias žvaigždes, mėnulį. Pagalvojau, kad mėnulį, žvaigždes ir mane/mus, skiria milžiniškas atstumas. Kokia didybė ta visata... O žmogus toks mažiukas, tačiau toks svarbus...

Lolita portretas

Cituoju

Na, nepasakyčiau, kad ta riba/atstumas yra labai didelis... Prisiminiau žodžius iš Bruno Ferrero pasakojimų: 

Paskutinias gyvenimo mėnesiais Don Bosko vaikščiojo sunkiai. Matydami jį einant per kiemelį, dažnai žmonės klausdavo:
- Kur einate, kunige Bosko?
Atsakymas visada būdavo toks pats:
- Į dangų.
Su kiekvienu savo gyvenimo žingsniu ir mes galime sakyti:
- Ateinu, Viešpatie.

Manau, jei taip pavyktų gyventi, dangus mums atrodytų toks artimas ir laukiamas...

Vilma portretas

!

Ooo h ooO

Ta pirma. Ir Lolitos citata. Mm... Tikrai, tarsi dangus giedotų :)))

Pažiūrėjus į antrąją - paslaptis. Ir iškart giesmė - Slėpiningu Jėzaus veidu apgaubta visa žemė...

O trečioji - tiesa sakant man pasirodė, kad čia jūra ;DD Rimtai. Geeras... Man patiko. Šaunuolis Martynai, lauksim daugiau džiaugsmų ;))

Martynas portretas

:)))))) džiugu, kad patiko :)

:)))))) džiugu, kad patiko :)

Tomas portretas

1 ir 2 nuotraukos... :O wow

1 ir 2 nuotraukos... :O wow :)
Kartais net keista pasidaro, kad šitokių nuostabių vaizdų iš viso būna... :)

Vilma portretas

Vaizdelis

Nežinojau į kurią temą dėt šį vaizdelį... Tad keliu jį čia :) Dalinuosi tuo, kas man patiko :)

Ūla portretas

Photo

Kažkurią dieną žiūrėjau senesnes nuotraukas iš kelionių. Taip pasiilgau vasaros, kad pasidžiaugiau prisiminimais. :} 
Pasidalinsiu vasariška saule ir su Jumis :)

  

erika portretas

:)

Ohh kaip skaniai tas apelsinų gėrimas atrodo! (:

Ūla portretas

Šviesa

Noriu pasidalinti, ko gero, nuostabiausiom savo darytom nuotraukom. Šiand po Mišių eidama iš bažnyčios pamačiau. Visa laimė, kad rankose buvo fotoaparatas, nes tokiomis akimirkomis tiesiog negali neužfiksuoti... :))

 

PT portretas

Dievas dovanojo

Dievas dovanojo šviesą neregiams... Ne tiek gražu kiek džiugu :)

Karolism portretas

Aha

Ir aš pastebėjau kai saulutės šviesą dovanojo Jis. Ir dar kaip tik pataikiau stovėti toje vietoje, ant kurios krito spinduliai. Labai gražu. :)

MoMaMo portretas

Nuotraukos

Nežinau, kiek laiko, galvojau, kokiais ženklais Tau parodyt, kad pažiūrėtum į tą pusę. :) Nors paskui ir pamiršau, kokius ženklus buvau sugalvojus, žinojau, kad šiaip ar taip perskaitysi mintis, atsisuksi ir nufotografuosi. Ir pačios nuotraukos - super :))

MoMaMo portretas

Šiandieninis

Ir vėl dangus :))
Šįkart toks neapsisprendęs tik... :)

mm portretas

Labai

Labai gražus. Neapsisprendęs, pasimetęs... Kalba jis man, nes ir pati dabar tokia esu.

MoMaMo portretas

Plunksniniai

Et, žinai, vėliau visa tai perėjo į saulės apšviestus kamuolinius debesis, o ryte buvo visai giedra. Tikiu, kad ir Tavieji reikalai pakryps plunksninių debesų link :)

Vilma portretas

Tik nesakyk

Tik nesakyk, kad šis dangus iš praėjusio mūsų "Pasimetimo Sekmadienio"? Nes jis visiškai atspindi tą dieną :)

Lolita portretas

Geras

Geras buvo tas "Pasimetimo Sekmadienis". Atrodo, visi aplinkui pikti, suirzę, nesusigaudę. Kaip ir nuotraukoje. Lyg emocijų "užbangavimas". Bet Vilma, prisimink kuo tas sekmadienis baigėsi! :))

MoMaMo portretas

Pasimetimo Sekmadienis

Geras, kaip čia gražiai viską "surišot". Taip, taip, čia tas pats "Pasimetimo Sekmadienis" ir, pasirodo, tikrai ne veltui jis gavo tokį pavadinimą :)) Ir jeigu jis tikrai gerai baigėsi, kaip ir pragiedrėjęs dangus, tai net nebežinau ką besakyt :))

mm portretas

Et...

Et... "Pasimetimo sekmadienis"... :) Ačiū Tau, Monika!

Justinatas portretas

;o

Nerealiai atrodo ;o

mm portretas

Kaip

Kaip nupiešta. :)

Arūnė portretas

Po adoracijos :)

:)
 

Justinatas portretas

Gražu

Gražu:)

Karolism portretas

Šventoji Dvasia

Šventoji Dvasia

PT portretas

Kaip

Kaip nupiešta. :)

mm portretas

;)

;)))))

Vilma portretas

Molėtai

Molėtai :) Gražūs buvo, gražūs ir liko...

gabi31 portretas

Kaip gera

Kaip gera matyti vaizdus nuo senų laikų :)

Karolism portretas

Dievo vaikas

Karolism portretas

Kryžius

Draugas mokykloj parodė:

 

Karolism portretas

Žvilgsnis pro ekraną

web sprendimas c-4