Rugsėjo kažkelintoji?..

Raktažodžiai:

Ė nu? Tai pasidalinkit - kaip sekasi katorgoj? :) Mokykloj, univere? Žaliuojat, ar kaip tik lengva?

Man pačiam - tik spalio pradžioj, tai kažkaip jaučiuos tarsi nesąžiningai pasielgęs, kad čia visi jau į pamokas/paskaitas lekia, o aš dykinėju :)

vilma k portretas

Rugsėjis

Nesimokau. Bet prisiminiau mokyklos laikus, kai visą rugsėjį bulves kasdavom...:)

AMI portretas

Man

Na, man tas žodis katorga nelabai... Mano mokiniams pamokoje rojus :))

bralgis portretas

Katorga

Katorga, kiek neša mano žinios, yra tam tikra laisvės atėmimo forma :)))

AMI portretas

Laisvė

Laisvė, kiek mano žinios neša, yra žinojimas.

Krikščionims - Dievo žinojimas.

bralgis portretas

Rimtai? :)

Rimtai? :)

Aš tai maniau, kad laisvė yra gyvenimas Išgelbėjimu.

Bet temoje specialiai parašiau apie laisvę siauriausiu ir neteisingu supratimu - tarsi galimybę elgtis kaip panorėjus. Vien tam, kad sukelčiau šypseną :)

AMI portretas

Rimtai :)

Rimtai :)

Laisvė, žinojimas, gyvenimas, išgelbėjimas yra sinonimai visomis siauromis ir plačiomis prasmėmis:) Rimtai su šypsena:))

(:Aš tik nuotraukoj rimta kaip plieninė kolūkio pirmininkė:)

RU portretas

Ten

Ten, kur Viešpaties Dvasia, ten laisvė.

Gražiau nei šitos giesmės žodžiais sunku apsakyti. O dar įgarsinus... :)

Tomas portretas

Ai...

Tikrai, kad katorga. :) Sunkoka - tik į pirmas pamokas ateinam, tai iškart, nieko nelaukus, į darbus - jau, žiūrėk, ir keli puslapiai pilnai išrašyti, ir namų darbų užduota... Faina buvo ~ savaitė iki pirmosios, tada lauki, atrodo, jau ir visai norėtųsi kažkokios veiklos, ir tik tam rytui išaušus, supratau, kad vis dėlto - ne, visai aš nenoriu jokios veiklos... :)

O taip gera vasarą nieko neveikt :)

RU portretas

Nepasislėpsi :)

Kaip čia pasakius, kad vasarą nieko neveikei... Juk vien svetainėj kiek foto medžiagos apie veiklą vasaros metu. :)

bralgis portretas

Pagal Mikę Pūkuotuką

Pagal Mikę Pūkuotuką būtų:

"va taip vaikščioti,
visko, ko negalima išgirsti, klausyti
ir nieko nepaisyti
ir reiškia -
nieko neveikti"

:)

Justinatas portretas

Dar verdu

Niekas pas mane dar nesusigulėję. 11 klasė - prasideda pasirinktinų dalykų mokymasis. Daug naujų žmonių sutinki tai įdomu kol kas... Prasidės rimtesnis darbas, atsiskaitomieji darbai... Tada jau taip pasiilgsiu atostogų ir to nerūpestingumo. :)

Vilma portretas

Žalia giria

Taip... Man tai kaip kokioj žalioj girioj :) Žaliuoju truputį. Keista, kai įstoji į mediciną, o pradedi kursą nuo fizikos... Kažkaip numuša tą azartą, su kuriuo atėjai (juo labiau, kai fiziką turėjau tik 10-oj klasėj), bet. Randu vis žmonių, kurie smarkiai gelbsti, šypsosi drauge, netgi verčia viską juokais. Aš ir sakau. Tik nereikia visko priimti labai rimtai :D Reikia mokėti ir pasijuokti. O šiaip, patinka man kažkodėl viešasis transportas... Labai daug pažįstamų sutinku jame ir apskritai visame Kaune. Mažas jis, pasirodo. Bet gražus. Ir dar. Šiandien kilo, taip spontaniškai - paieškot Jėzaus. Turėjau laisvo laiko ir cha - radau akių ligų klinikoj koplytėlę. Ten buvo išstatytas Švenčiausias. Taip ramu pasidarė. Tarsi Jis pats mane ten pasišaukė, sakydamas, kad nuolat eina su manimi, kad nepalieka, kad aš ne viena.

mm portretas

Man

Man tai taip gerai gerai dabar! :) Pirma savaitė jau beveik prabėgo, bet labai lengvai. Turim visą krūvą naujų dėstytojų ir tokie nerealūs jie. Vieni visą paskaitą pradėsto besišypsodami, kiti labai motyvuoja mokytis, dar kitus mums pristato, kaip žmones, žinančius, kas mes turim būt. :) Ir supratingi jie visi. Visą savaitę turėjom pripratimui prie naujų mokslo metų ir susipažinimui, kur, kas ir kaip... Turim ir visą krūvą naujų dalykų. Važinėjam po visą Vilnių ir susipažindinėjam su įstaigom. Kitą savaitę važiuosim į Taborą. :) Kažkada vėliau - į Ignalinos Atominę Elektrinę. Nu džiugu man dėl to. :) Aišku, vėliau tai bus ne kažką, nes mokytis, panašu, kad nemažai reikės, bet bus įdomu, kaip jau supratom, tai aš ir nesigąsdinu per daug. :) Prisiminsiu šitą gražią pradžią ir, tikėsiuos, kad ir toliau viskas bus gražu. :)

O dabar jau... Labanakt, vaikučiai. Man rytoj paskaitos nuo 8:00... :)

vilma k portretas

Mokslai

Kaip čia jūs visi gražiai mokotės. Smagu. O man tai Švento Rašto skaitymas tarsi studijos. Daug klausimų, daug kas neaišku, na, bet po truputį kapstausi... :)

Ūla portretas

Mokykloj

Nors dar mokausi tik savaitę, jau atrodo, kad visas mėnuo praėjo... Net nežinau kodėl. O mokykloj kažkaip nieko naujo. Dar keista, kad prieš rugsėjį nebuvo jokio mokyklinio jauduliuko. Anksčiau jau likus savaitei toks jausmas būdavo, kad vaaa, jau reiks mokytis. O šiemet nieko. Ėjo ir atėjo tie mokslai. Smagu dėl draugų, dėl to, kad yra veiklos daugiau, bet vistiek jau pasiilgau vasaros ir gerų orų... Bet nieeeko, ištversim :) Dėl sunkumo tai kolkas dar tik pradžia, nors jau pačią pirmą chemijos pamoką rašėm savarankišką kaupiamajam, tai buvo biškį ouuch, kad taip staiga ;D

web sprendimas c-4