Vasara artėja. Tikiuosi ką nors kartu veiksime. :) Bent jau aš norėčiau. Tikiuosi ir jūs :) Siūlau rašyti čia savo siūlymus ir informaciją apie vasaros renginius.

Karolism portretas

Žygis

2011 m. liepos 31 - rugpjūčio 7 dienomis vyks žygis pėsčiomis iš Alytaus į Vilkaviškį. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Arūnė portretas

Pasižadėjimas

Per Velykų šventes lankydami bažnyčią visi sakė, kad labai nori sutvarkyt bokštą ir būsimą muziejų, tad siūlau to nepamiršt. :)

MoMaMo portretas

Vasara

Kažkas dar buvo užsidegę noru tvarkyti ir Stirnių bažnyčią... :))

Arūnė portretas

Idėjų saugotojas

Manau, kad mums praverstų nauja pareigybė - idėjų saugotojas ir priminėjas. :)

Karolism portretas

Jau

Tai kad štai jau ir primininėjat :)) O idėjos geros ;) Ir pareigybė ir tvarkymai.

Justinatas portretas

Tvarkom

Jo, reikia čia organizuot visą šitą. Dar prie varpų užlipti :)

Kvietimas