Pabūkime kartu

2019 m. lapkričio 9 d.
Ypatingos bendrystės šventė, kurią organizuoja Molėtų krašto žmonių su negalia sąjunga (ŽNS), Molėtų parapijos „Caritas“ ir parapijos klebonas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas, nuvilnijo darganotą lapkričio 9 dieną. Jau 23-osios „Pabūkime kartu“ šventės proga šv. Mišias aukojęs monsinjoras Kęstutis Kazlauskas nutiesė dvasinę bendrystę, priminė, kad kartu švenčiamas ir „Carito“ 30-metis. Ir ne tik caritatyvinį darbą dirbantiesiems buvo skirti monsinjoro žodžiai, „jeigu gali - padėk žmogui, jeigu gali suteikti jam pagalbą - suteik...“ „Kaip gera pabūti su žmogumi, būti tarp žmonių,“ - kalbėjo monsinjoras, tardamas motinos Teresės žodžius, kad mes viso pasaulio neišgelbėsime, bet padėdami bent vienam žmogui, pasaulį padarysime gražesnį. Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko antroji šventės dalis. Jos metu su gražiu jubiliejumi „Caritas“ organizaciją sveikino Molėtų krašto ŽNS pirmininkė Marytė Baliūnaitė, dėkojusi Aurelijai Lukošienei už plačią visuomeninę veiklą ir bendradarbiavimą. Tarp „Caritas“ ir žmonių su negalia organizacijos tiltu tapusiai Danutei Gančierienei dėkota už gerumą, išmintį ir dviejų bendruomenių vienijimą. Taip pat „Carito“ jubiliejaus proga padėkos įteiktos caritietėms Irenai Bareikienei, Vidai Pekarskienei, Birutei Papirtienei, Aldonai Stalnionienei, Aleksandrai Datenienei, Eleonorai Šurvelienei, Janinai Trotienei, Monikai Jurelienei.

Linos Gaižutienės tekstas ir nuotraukos

Pabūkime kartu