Šeimos centras kviečia

Molėtų parapijos Šeimos centras kviečia registruotis į kursus, kurie vyks parapijos namuose.

"Santuokos kursas"

Tai programa, skirta įvairaus amžiaus sutuoktiniams, kurie nori stiprinti tarpusavio ryšį ir dovanoti savo vaikams vieną iš svarbiausių dovanų - tarpusavio meilę ir supratimą.

Kursas yra naudingas ir toms poroms, kurių santykiai yra tvirti, ir toms šeimoms, kurios išgyvena sunkumus.

Išsiskyrusios poros šiuo kursu naudojasi tam, kad vėl grįžtų gyventi kartu.

Kurso temos: Tvirti pamatai; Bendravimo menas; Konfliktų sprendimas; Atleidimo galia; Artimųjų įtaka; Geras seksas; Veiksni meilė.

Programos trukmė: 8 susitikimai (1 val. 30 min.)
Susitikimų laikas: pirmadieniais 18.30 val.

Vedantieji: Šeimos centro vadovė psichologė Vida Markevičienė ir centro savanoriai.

Būtina registracija: el. paštu rmarke@gmail.com arba telefonu 8 600 94021.

Kursas tėvams "Kaip kalbėti apie lytiškumą su vaikais"

Kursas yra skirtas įsigilinti į priežastis, kodėl yra nejauku kalbėtis lytiškumo temomis, praplėsti suvokimą apie lytinį auklėjimą ir švietimą, rasti atsakymus į "nepatogius" klausimus.

Programos trukmė - 4 susitikimai.

Būtina registracija: el. paštu ieva@gandrolizdas.lt arba telefonu 8 600 94021.