Seminaras parapijos jaunimui

Vasario 20 d. Molėtų progimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai, kurie ruošiasi priimti Sutvirtinimo sakramentą, dalyvavo 6 akademinių valandų seminare lytiškumo ugdymo tema. Seminaras vyko parapijos namuose. Jį vedė Kaišiadorių vyskupijos Šeimos centro vadovė Judita Bernatonienė, turinti didelę darbo patirtį šioje srityje.

Seminaro metu buvo diskutuojama apie svarbiausią gyvenimo svajonę - mylėti ir būti mylimiems, buvo kuriamas tikros meilės modelis, diskutuojama apie romantiškų filmų scenarijus, analizuojama, kas vyksta nuo Sutvirtinimo sakramento iki Santuokos. Vaisingumo tema buvo diskutuojama atskirai su mergaitėmis ir atskirai su vaikinukais. Su vaikinukais dirbo kunigas Laurynas. Seminaro metu buvo taikomi įvairūs metodai: pokalbis, diskusija, savianalizė, darbas grupelėse, kūrybinis darbas, paskaita, žaidimai ir kt.