2011 metai yra paskelbti Dievo Gailestingumo metais.

Kardinolas A. J. Bačkis ganytojiškame laiške ragina pažinti Dievo gailestingumą, atsiverti Dievo gailestingumui ir būti gailestingiems.

Paskaičius bernardinai.lt svetainėje kun. A. Akelaičio, kun. J. Sasnausko straipsnius, pasiklausius kun. K. Dvarecko, kilo begalė minčių...

Kas gi yra gailestingumas? Skirčiau Dieviškąjį gailestingumą ir mūsų - žmogiškąjį...

Kas jums yra gailestingumas? Ar tai tik atleidimas, užuojauta, ar atleidimas per susitaikinimo sakramentą, ar Kristaus mirtis mūsų išgelbėjimui, ar tai išvadavimas iš negandų su atleidimu, ar tai pasiaukojimas dėl artimo, ar tai pasiryžimas prisikelti naujam gyvenimui, ar gailestingumas - tai mūsų žmogiškasis leidimas leistis būti apvalomam Jėzaus, pripažinus savo kaltes ir priėmus Dievo gailestingumą? O gal Jums Dievo gailestingumas tai besąlygiškos meilės išraiška, kurioje jaučiatės laimingi ir romūs Šventojoje Dvasioje? Ar Dievo gailestingumas nenustoja žadinti jumyse gailestingumo artimui? Gal tai begalinės Jėzaus Kristaus meilės išraiška?

Kviečiu paskaityti minėtų kunigų straipsnius, pamąstyti savo širdyse ir sielose. Tai žadina naujam gyvenimui su gyvybe liudyti Kristaus meilę gailestingume.

Manau, jog gailestingumas kviečia pažvelgti vis iš naujo į savo širdį. Į Jėzaus Kristaus asmenį.

O gal jūs galite prabilti ir apie gailestingumo darbus...

PT portretas

Gailestingumo

Gailestingumo paslaptis?

Dievo troškimas bendrauti. Nuolat. Kūryba. Pasitikėjimas kuriuo geriau nepasitikėti. Didžiausia Dievo silpnybė.

mm portretas

Kodėl

Kodėl silpnybė? :)

PT portretas

Kai įsimylėsi

Kai įsimylėsi, tada ir suprasi, - mylėdamas tampi silpnas (žiūrėk į kryžių).

mm portretas

Aš įsimylėjus. :) Tik galvoju, kad mylėdamas kaip tik tampi stiprus. Mylėdamas daug didelių dalykų gali padaryti ir labai daug atleisti... Kaip tik tai Jis ir daro.

Ant kryžiaus silpnas, bet man vistiek taip kalba Jis apie stiprybę. Jis ryžosi kryžiui dėl mūsų...

Mano stiprybė geriausiai pasireiškia silpnume?

AMI portretas

Silpna

Man kai kas nors labai labai patinka, tai aš sakau, kad tai mano silpnybė:))

O tu ne, Martyna?

mm portretas

Nežinau

Nežinau. Per ilgai jau turbūt 'sėdžiu' ant šitos temos... Viskas pradeda maišytis.

RU portretas

Priimti

Priimta Dievo silpnybė mums teikia stiprybę. Galbūt skamba paradoksaliai. Tačiau, pripažinę savo žmogiškąjį netobulumą ir priėmę Dievo gailestingumą, kaip Jo meilės išraišką, esame perkuriami, pakeliami naujam gyvenimui. Nesibaigiantis kūrybos procesas.

Karolism portretas

Vaisius

Gailestingumas - Dvasios vaisius :)

Vilma portretas

Prašau pagalbos!

Paprastai pagalbos prašyti nelabai moku, bet surizikuosiu. Žinau, kad vargstančių ir kenčiančių visada buvo ir bus ir kad ir kaip mums būtų gaila badaujančių, išnaudojamų ir visaip kitaip vargstančių žmonių tolimuose kraštuose, dėl jų mes mažai ką galime padaryti. Pradėkime nuo čia pat. Todėl prašau pagalbos mažai mergaitei Augustei, gulinčiai Kauno klinikose, kuriai buvo nustatytas regos nervo auglys. Jai buvo atlikta operacija, teko pašalinti vieną regos nervą, todėl mergaitė liko viena akimi akla. Negana to, auglys vėl atsinaujino ir jai gresia apakimas antra akimi, o augliui progresuojant toliau - mirtis. Daugiau informacijos apie Augustę čia ir čia. Neprašau labai daug, visi mes žmonės ir manau, kad labai žmogiška būtų parodyti savo gailestingumą vieni kitiems, o ypač tokiems mažutėliams. Mergaitei reikalinga speciali terapija, kuri šiandieną vykdoma tik užsienyje, o tas aišku kainuoja didelius pinigus. Kam yra galimybė, prašau paaukokim, o visi kiti, užtarkim Augustę ir jos mamą maldoje!

Susisiekti su Augustės mama (J. Matkevičiene) galite telefonu +37067557201 arba elektroniniu paštu mjoli17@yahoo.com.

Sąskaita SEB banke: LT077044060007817784

web sprendimas c-4