SIELOS 2010

Raktažodžiai:

Vakar :) vyko kasmetinis krikščioniškosios muzikos festivalis "Sielos 2010". Kviečiu pasidalinti savo įspūdžiais, akimirkomis, džiaugsmu ar nusivylimu dalyvaujant šiame renginyje :) Ar jis pateisino jūsų lūkesčius? Ar radote tai, ko ieškojote?

PT portretas

Radau

Radau ko ieškojau. Juokauju.
Pavyko slaptai nufilmuot vieną maldą, tai imu ir paviešinu...

vilma k portretas

Na,

Gražūs maldos žodžiai.

Vilma portretas

Vis

Vis užeinu ir klausausi... Sako, kad malda gydo. Pasirodo tai tiesa :) 

mm portretas

Ir

Ir aš vis užklystu... Pasimelsti kartu. Pasisemti ramybės ir tikrumo.

antanas portretas

Sielos

Mane festivalis "Sielos" visada žavėjo ir žavi savo polėkiu. Labai džiaugiausi šiltu priėmimu. Labai didelis AČIŪ organizatoriams ir savanoriams. Džiugu buvo matyti jaunimą salėje šlovinant Viešpatį.

Būnant festivalyje ir klausant šios maldos (giesmės), aš prisiminiau vieną Evangelijos vietą - Pakilo didžiulė vėtra, bet ten Viešpaties nebuvo. Pradėjo dangus su žeme maišytis ir ten Viešpaties nebuvo. Viskas nurimo ir padvelkė švelnus vėjelis, ir ten buvo Dievo Dvasia (kažkaip panašiai).

O dėl 'suradimo' - kas ieško, - randa; gal ir ne taip kaip norėtųsi, bet Viešpats moka prakalbinti bet kurią širdį. Vienos durys užsidaro, bet  atsidaro kitos.

Man labai patinka melstis (šlovinti giesme) kartu su grupe Iš nieko - Slėpiningu Jėzaus veidu...

Karolism portretas

Žodžiai...

Šiuos žodžius iš Šventojo Rašto aš irgi visai neseniai skaičiau. Didelis sutapimas :)

O SIELOS man asmeniškai patiko. :)

vilma k portretas

:)

Giesmė yra sielos ritmas.

MoMaMo portretas

Dažniausiai

Dažniausiai, kai nieko per daug nesitiki, niekas "neužkliūna" ir viskas būna gerai. Ir nors į "Sielas" patekau pirmą kartą, didelių lūkesčių neturėjau. Bet jeigu ir būčiau turėjusi, tikriausiai jie būtų pasiteisinę, nes tai buvo tinkama aplinka, tinkamas laikas tiesiog klausytis kitų, išgirsti Dievą, žiūrėti į kitus ir juose išvysti Jį, pasisemti jėgų, tikėjimo. Keliu nykštį į viršų :)) 

svirdulys portretas

Gyvenimo malda

"Sielos" festivalyje dalyvauti neteko, nebuvau ir šiemet. Išgirdęs Justės giesmę, kuri yra išnešiota jos tikėjimo kelionėje, širdy džiaugiuos ir su dėkingumu dėkoju Dievui už šią suteiktą malonę. Galiu patvirtinti, kad giedoti savų žodžių giesmę yra "intymu" -  labai sava, artima, jautru ir saugotina, bet kartu tuo pasidalinus su kitais ištroškusiais Dievo vaikais, tai yra gilus liudijimas.

PT portretas

Taip taip...

Tikroji Dievo pažinimo esmė visuomet remiasi asmenine patirtimi ir pasakok čia nepasakojęs apie Jį... Vis vien įtariai skamba kai prisipažįstame, kad viskas, ko mums iš tikrųjų reikia tai Jėzus Kristus, nes tuo pačiu neapsisprendžiame, ar Jis taip pat yra viskas, ko mes iš tikrųjų norime... 

PT portretas

Niekas

Niekas iš nieko neatsiranda :)

Klydau...

svirdulys portretas

Ar girdi širdim?

Juk Jėzaus rankos pervertos ir dėl manęs. Ne tam, kad liūdėčiau, bet tam, kad tai vertinčiau ir branginčiau, nes tai brangi Dievo auka.

Kornelija portretas

Sielos

Antrosios "Sielos" man:)

Ar pateisino lūkesčius? Ištiesų nelabai ko tikėjaus, gal dėl to, kad ankstesnės "Sielos" neypatingai sužavėjo. O gavau daug. Bet turbūt ne tiek, kiek iš pačio renginio, o vėlgi, iš pasiruošimo jam. Dalyvaujant gali gauti kelis kart daugiau, nei būnant tik festivalio stebėtoju.

Džiaugiuos programa, vykusia bažnyčioj:) Ta erdvė labiau tinkama giesmei, nei kultūros centro salė... Ir buvo grupių, kurios tuo, ką darė, tikrai kvietė kartu melstis - tai irgi didelis pliusas.

"Iš nieko" nustebino nuoširdumu. Va ten tikrai buvo malda...:))

Žodžiu, jei toks renginys vyksta, aišku, kad vyksta ne be reikalo ir tikiu, kad kas tikrai ieško - randa ir čia:)

Vilma portretas

Sielos

Iš šių metų 'Sielų' tikėjausi labai mažai. Galbūt dėl tos masės, maniau, bus paprastas koncertas. Bet ta bažnyčios aplinka nuteikė kitaip. Giesmės ant scenos skamba tikrai kitaip nei bažnyčioje. Bažnyčioje, įsimelstoje vietoje, skraidė tos giesmės, tikrai :) ne visos, bet skraidė. o aš gavau daugiau nei tikėjausi. Ypač ačiū grupei 'Iš nieko" už tuos netikėtumus. Už jų maldą. Iš širdies.

Lolita portretas

Siela (-os)

"Sielos"... Net pats pavadinimas verčia susimąstyti, jog kalbama apie dvasinį, sakralinį pasaulį. Apie žodį, sklindantį ne tik iš lūpų, bet iš sielos ir širdies:)

Man festivalis "Sielos 2010" buvo antrasis. Taip pat teko pabuvoti 2007 m. "Sielose", kurios vyko Kaune. Jau nuo pirmojo apsilankymo šiame festivalyje, jį įsimylėjau ir su nekantrumu laukiu jo vis iš naujo:) Kaip gera, gražu, bet kartu ir labai keista, matyti tokią "masę" skirtingų žmonių vienoje vietoje, kuriuos vienija bendras tikslas - Jėzus. 

Paskendus pilkoje kasdienybėje, kartais būna taip sunku rasti Gyvąjį Jėzų, jo veikimą, tačiau "Sielos" yra lyg paskatinimas nenuleisti rankų ieškojime, nebijoti išsiskirti ir drąsiai liudyti.:)

Tomas portretas

Dar ne

Dar neteko pabuvoti šiame festivalyje :/ O norėčiau :) Tkiuosi, kad kitąkart pavyks ten nusigauti :)

web sprendimas c-4