Karpinių paroda

2016 m. lapkričio 27 d.
Molėtų parapijos namų parodų salėje atidaryta adventinę ramybę simbolizuojanti karpinių iš popieriaus  paroda. Parodą, kuri bus eksponuojama iki sausio 6 dienos, pristatė Molėtų parapijos „Caritas“ vadovė Aurelija Lukošienė pasidžiaugusi, kad savo darbus Molėtų parapijos žmonėms eksponuoja uteniškė karpinių meistrė Vaida Svigarienė. Uteniškės darbai sužavėjo į parodos atidarymą atėjusius molėtiškius jaukiais ir šiltais motyvais, tautine simbolika. Atidaryme dalyvavusi karpinių autorė papasakojo, kaip gimsta darbai, kaip atsiranda temos. Prieš 20 metų Vaida pasinėrusi į karpinių pasaulį, kuria ne tik paveikslus, bet ir užuolaidėles, atvirukus. Parodos autorė ne tik parodė pačios pagamintus atvirukus, bet ir juos dovanojo į atidarymą gausiai susirinkusiems molėtiškiams. Autore ir jos darbais pasidžiaugė monsinjoras Kęstutis Kazlauskas atkreipęs dėmesį, jog karpiniai yra subtilus ir sudėtingas menas. Parodos autorei buvo įteikta tradicinė Molėtų parapijos padėka.

Tekstas ir nuotraukos Linos Gaižutienės

Karpinių paroda