Kompaktinės plokštelės"Amžina malda" pristatymas

Gruodžio 16 d. Molėtų bažnyčioje buvo pristatyta sakralinės muzikos kompaktinė plokštelė „Amžina malda“, kurios leidybą globojo monsinjoras Kęstutis Kazlauskas. Savo poeziją skaičiusi „Amžinos maldos“ žodžių autorė, parapijietė Janina Laniauskienė kalbėjo, kad ši muzika skirta pagerbti mirusiųjų atminimą. Neatsitiktinai kompaktinė plokštelė pristatyta baigiantis Adventui ir artėjant šv. Kalėdoms. „Juk per šią šventę dažnoje šeimoje bus padėtos ant stalo ir tuščios lėkštelės, skirtos į Amžinybę išėjusiems brangiems žmonėms“, - kalbėjo J. Laniauskienė, dainas, kurioms ji sukūrė eiles, pavadinusi maldomis. Kompaktinėje plokštelėje yra aštuonios maldos, kurias atlieka S. Trimakaitė, R. Čivilytė, R. Tallat – Kelpšaitė, V. Malinauskas, V. Gineitytė ir simfoninis orkestras (kompozitorius G. Rimkus Rimkevičius ). Sakralinės muzikos kompaktinės plokštelės leidybą globojęs monsinjoras Kęstutis Kazlauskas po pristatymo dėkojo parapijietei poetei už jos kūrybą.

Linos Gaižutienės tekstas ir nuotraukos