Pradėtas kapitalinis laiptų remontas

Beveik prieš mėnesį pradėti remontuoti pagrindiniai laiptai, vedantys į Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios šventorių. „Tikinčiųjų patogumui laiptai bus atnaujinti kapitališkai,“ - kalbėjo parapijos klebonas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas, pasakojęs, kad iki tol laiptai būdavo remontuojami užtaisant prasčiausias vietas, tačiau brendo būtinybė juos atnaujinti kapitališkai. Molėtų rajono savivaldybei paskelbus sakralinių objektų projektų finansavimo tvarką ir pakvietus teikti projektus, Molėtų parapijos projektui dėl laiptų remonto savivaldybė skyrė 12000 eurų. Tai pat prisidedant parapijiečiams, esami susidėvėję laiptai atnaujinami kapitališkai - granito plokštėmis, kurios pritaikytos eksploatavimui lauke, tai yra, šiurkštus paviršius leidžia saugiai naudoti granitą laiptų apdailai ir pakopos nebus slidžios esant lietui ar sniegui. Granitas - tai grūdėtos struktūros kristalinė uoliena, pasižyminti ypatingu tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Besidarbuojantis meistras iš Širvintų rajono darbus planuoja pabaigti iki spalio 20 dienos, jeigu nesutrukdys oro sąlygos. „Perspektyvoje - turėklų atnaujinimas, laiptų sienelių, dalies tvoros sutvarkymo darbai, neįgaliųjų įvažiavimo įrengimas,“ - planuojamus darbus paminėjo Molėtų parapijos klebonas.

Linos Gaižutienės tekstas