Sinodas

Raktažodžiai:

Spalio mėnesį popiežius Pranciškus pakvietė visus leistis į Bažnyčios atsinaujinimo sinodinę kelionę, truksiančią iki 2023-ųjų.

Tad spalio 17 d. Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas paragino visus įsijungti - malda, žinios skleidimu, susitikimais, pokalbiais, diskusijomis, bendryste, kaip yra sakęs popiežius Pranciškus „kiekvienas turi atlikti savo vaidmenį, niekas nėra tik priedas. Tai svarbu - kiekvienas turi savo vaidmenį“. Koordinuoti šį kelią Ordinaras vyskupijos sinodinio kelio koordinatoriais paskyrė kun. Rolandą Bičkauską ir Vaivą Stanionę. Prasidėjo pasiruošimo darbai.

Šiuo metu Kaišiadorių vyskupijoje kviečiama atsiliepti tuos, kurie galėtų būti diskusijų ir pokalbių grupių moderatoriais. Susisiekite su parapijos klebonu ar parašykite e. laišką: sinodaskaisiadorys@gmail.com.

Gruodžio 4 d. vyks vyskupijos moderatorių mokymai, o gruodžio pabaigoje kviesime pradėti konsultacinius susitikimus parapijoje, įvairiose grupelėse bei internetinėse platformose siekiant išgirsti Dievo tautos narių balsą.

Viena svarbiausių šioje kelionėje užduočių - malda. „Stovime priešais Tave, Šventoji Dvasia, susirinkę Tavo vardu. Tik Tu viena mus veski, tebūna mūsų širdys Tavo namai; Parodyk mums kelią, kuriuo turėtume eiti, ir pamokyk, kaip jį įveikti“ (Sinodo malda).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

web sprendimas c-4