Motinos maldoje

Molėtų parapijos klebono monsinjoro Kęstučio Kazlausko iniciatyva lapkričio mėnesio pradžioje parapijos namuose įvyko susitikimas su judėjimo „Motinos maldoje“ Lietuvoje koordinatore Vilma Cicėniene.

Koordinatorė Vilma susirinkusioms motinoms pasakojo apie „Motinos maldoje“ judėjimą bei jo pradininkę britę Veroniką Viljams, kuri kartu su savo giminaite nusprendė melstis už savo vaikus, kad jie augtų ir gyventų saugioje aplinkoje. „Motinos maldoje“ grupelės išplito po visą pasaulį. Koordinatorė Vilma supažindino su maldomis bei dovanojo maldų knygeles, kuriose surašytos Šv. Dvasios įkvėptos ir Veronikos  Viljams užrašytos maldos. Kad būtų įsteigta maldos grupelė, užtenka dviejų moterų. Grupelės dydis – iki aštuonių motinų. Meldžiamasi už vaikus, anūkus, krikšto vaikus. Šiuo metu mūsų parapijoje yra susibūrusios septynios motinų maldos grupelės, iš kurių dvi grupės maldai renkasi parapijos namuose kiekvieną sekmadienį po rytinių šv. Mišių. „Kitos motinos meldžiasi savo aplinkoje,“ - sakė Molėtų parapijos „Motinos maldoje“ koordinatorė Irena Kondelevskienė.
Kviečiame motinas, močiutes, krikšto mamas jungtis į bendrą maldą.

Daugiau informacijos tel. +370 609 64483.

Parapijos informacija