Skelbimai

18 val. šv. Mišios

Kvietimas

Raktažodžiai:

Kviečiu į sakralinės muzikos albumo "Amžina malda" pristatymą.
Susitikime dalyvaus žodžių autorė, poetė Janina Laniauskienė.
Laukiu Jūsų gruodžio 16 d. 12 val. Molėtų bažnyčioje.

Monsinjoras Kęstutis Kazlauskas

Gerumas mus vienija

Įžengus į šviesųjį šv. Kalėdų laukimo laikotarpį - Adventą, prasideda Caritas akcija „Gerumas mus vienija“. Nuo gruodžio 3 d. iki 22 d. Molėtų bažnyčioje prieš šv. Mišias ir po jų tikintieji kviečiami aukoti vargingai gyvenantiems žmonėms. Gerumo ir Jūsų aukų lauks Caritas narės, kurios už paaukotus pinigus pirks maisto lauknešėlius ir prieš šv. Kalėdas juos išdalins nepasiturinčioms šeimoms, vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems parapijiečiams.

Gruodžio 15 d.

Raktažodžiai:

Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vyks Molėtų dekanato Gyvojo Rožinio draugijos
ir Caritas narių rekolekcijos.

Gruodžio 9 d.

Raktažodžiai:

Molėtų parapijos namuose po Sumos šv. Mišių (12. 30 val.) bus atidaryta kraštietės restauratorės Teresės Blažiūnienės paveikslų paroda „Labanoro gėlės“. Tai unikali ir išskirtinė paroda, kurioje bus eksponuojami paveikslai, sukurti iš Labanoro bažnyčios gaisro metu sudegusių liturginių drabužių skiaučių.

Esame Viešpaties laukiami

„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu!“ Mt 11, 28.
Kviečiame Švenčiausio Sakramento adoracijos maldai penktadieniais nuo 17 val. iki 18 val. ir pirmaisiais mėnesio sekmadieniais nuo 10 val. iki 11 val.
Adoracija - ypatingas Dievo garbinimas Švenčiausiame Sakramente.
“Jėzus laukia mūsų Švenčiausiame Sakramente.” Šv. Jonas Paulius II

Lapkričio 18 d.

Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje 11 val. vyks Švč. Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidai. Atlaidų šv. Mišių aukai vadovaus ir pamokslą sakys Lietuvos kariuomenės ordinariato kurijos kancleris - kun., bažn. t. dr. Mindaugas Sabonis.

Prieš šv. Mišias vyks Eucharistinė procesija.

Lapkričio 2 d.

Vėlinės - mirusiųjų paminėjimo diena. Šv. Mišios Molėtų bažnyčioje - 9, 11 ir 18 val.
Procesija į naująsias Molėtų kapines vyks 16 val.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

Lapkričio 1 d.

Visų Šventųjų iškilmė - šv. Mišios Molėtų bažnyčioje 9, 11 ir 18 val.
Procesija į senąsias Molėtų kapines vyks 17 val.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

Įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją

Spalio 28 d. 11 val. Eucharistijos šventimo pradžioje vyks vaikų įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją. Vaikai priėmę I Komuniją kviečiami registruotis zakristijoje pas kleboną (prieš ir po šv. Mišių).

web sprendimas c-4