Skelbimai

Įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją

Spalio 28 d. 11 val. Eucharistijos šventimo pradžioje vyks vaikų įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją. Vaikai priėmę I Komuniją kviečiami registruotis zakristijoje pas kleboną (prieš ir po šv. Mišių).

Spalio 14 d.

Molėtų bažnyčioje vyks baigiamasis sakralinės muzikos festivalio "Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis" koncertas.
Koncertuos Povilas Syrrist-Gelgota (altas), Joana Daunytė (arfa) ir Asta Krikščiūnaitė (sopranas).

Pradžia 12 val.

Koncertas

Raktažodžiai:

Spalio 7 d.12 val. Molėtų bažnyčioje vyks italų klasikos koncertas "Meilės sapnas".
Atlikėjai: tenoras Donato Ravini (Italija), pianistas Aleksandras Vizbaras (LNOBT).
Koncertą veda Vigailė Karpavičiūtė.

Sakramentai

Norintys pasirengti priimti Pirmosios šv. Komunijos ir Sutvirtinimo sakramentus, kviečiami registruotis zakristijoje pas kunigą (prieš ir po šv. Mišių).

Esame Viešpaties laukiami

„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu!“ Mt 11, 28.
Kviečiame Švenčiausio Sakramento adoracijos maldai penktadieniais nuo 19 val. iki 20 val. ir pirmaisiais mėnesio sekmadieniais nuo 10 val. iki 11 val.
Adoracija - ypatingas Dievo garbinimas Švenčiausiame Sakramente.
“Jėzus laukia mūsų Švenčiausiame Sakramente.” Šv. Jonas Paulius II

Caritas kviečia padėti

Raktažodžiai:

Caritas Lietuvoje kviečia padėti nuo potvynio nukentėjusiems Indijos žmonėms (Keralos valstija).
Indijos žmonėms trūksta maisto, geriamo vandens, vaistų. Paremti Indijos žmones galite:

• aukodami tiesiogiai į Lietuvos Caritas sąskaitą AB bankas Swedbank
    Nr. LT117300010115125084, paskirtis - auka Indijos žmonėms.
  • Skambindami trumpuoju numeriu 1454 - auka 5 Eur.

Aukoti pagal galimybes kviečiame iki 2018 m. lapkričio 17 d.

Spalio 7 d.

Bažnyčia mini Švč. Mergelę Mariją, Rožinio Karalienę. Dar ši šventė vadinama Marijos Rožančinės vardu. Spalio 7 d. 11 val. , sekmadienį, Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už visus Gyvojo Rožinio kalbėtojus, dvasios tėvus, koordinatorius, vadovus, geradarius ir rėmėjus bei už visas dekanato parapijas.
Prieš šv. Mišias, 10.15 val., bus meldžiamasi Rožinio malda su šv. Jono Pauliaus II Rožančiumi, kurį mūsų bažnyčiai padovanojo vyskupas Juozas Matulaitis.

Dvasinės pratybos pagal šventąjį Ignacą Lojolą

Vienam gyventi krikščionišką gyvenimą yra neįmanoma, todėl Dievas suvienija mus Bažnyčioje, savo šeimoje, kad mums taptų įprasta kalbėtis apie tikėjimą ir juo gyventi.

Kviečiame dalyvauti šventojo Ignaco Lojolos Dvasinėse pratybose kasdieniniame gyvenime.

Rugsėjo 30 d.

Raktažodžiai:

Molėtų bažnyčioje koncertuos vokalinis ansamblis "Inmezzo" .
Muzikos programa "Lietuva, skambėk dainose", skirta atkurtos Lietuvos 100-mečiui.

Pradžia 12 val.

Rugsėjo 23 d.

Raktažodžiai:

Molėtų bažnyčioje šv. Mišių nebus. Kunigai išvyksta į susitikimą su Šventuoju Tėvu.

web sprendimas c-4