Skelbimai

Lapkričio 15 d.

Raktažodžiai:

Švęsime Aušros Vartų Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidus (11 val.).
Atlaidų šv. Mišių aukai vadovaus ir homiliją sakys Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Lapkričio 2 d.

Vėlinės - mirusiųjų paminėjimo diena. Šv. Mišios Molėtų bažnyčioje - 9, 11 ir 18 val.
Procesija į naująsias Molėtų kapines vyks 16 val.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

Visą Vėlinių aštuondienį melsimės už mirusiuosius.

Lapkričio 1 d.

Visų Šventųjų iškilmė (šventė visiems katalikams privaloma) - šv. Mišios Molėtų bažnyčioje 9, 11 ir 18 val.
Procesija į senąsias Molėtų kapines vyks 17 val.

Žvakės bus šventinamos po kiekvienų šv. Mišių.

Spalio 24 d.

Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vyks Molėtų dekanato Gyvojo Rožinio draugijos padėkos šventė.

PROGRAMA:

16.45 val. - registracija Molėtų bažnyčioje
17.00 val. - susipažinimas su Kaišiadorių vyskupijos Gyvojo Rožinio Draugijos dvasios tėvu Žaslių parapijos klebonu Algiu Ananiu, vyskupijos GRD koordinatorės Jolantos Celiešienės žodis
17.20 val. - visuotinė Rožinio malda bažnyčioje
18.00 val. - šv. Mišios.  Mišias aukos ir homiliją sakys svečias kun. Algis Ananis

Molėtų dekanas mons. Kęstutis Kazlauskas
Molėtų dekanato Gyvojo Rožinio draugijos koordinatorė Aušrinė Andreikėnienė

Spalio 7 d.

Raktažodžiai:

Bažnyčia mini Švč. Mergelę Mariją, Rožinio Karalienę.

Spalio 7 d. 18 val., trečiadienį, Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už visus Gyvojo Rožinio kalbėtojus, dvasios tėvus, koordinatorius, Gyvojo Rožinio būrelių vadovus bei už visas dekanato parapijas.

Prieš šv. Mišias, 17 val. 15 min., bus meldžiamasi Rožinio malda su šv. Jono Pauliaus II Rožančiumi, kurį mūsų bažnyčiai padovanojo vyskupas Juozas Matulaitis.

Kviečiame visus gausiai dalyvauti.

Molėtų dekanas mons. Kęstutis Kazlauskas
Molėtų dekanato Gyvojo Rožinio draugijos koordinatorė Aušrinė Andreikėnienė

Pasirengimas priimti sakramentus

Rugsėjo mėnesį bažnyčios zakristijoje kviečiami registruotis norintys pasirengti priimti
Pirmosios šv. Komunijos ir Sutvirtinimo sakramentus.

Rugsėjo 13 d.

Raktažodžiai:

Švęsime Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje (11 val.).

Rugpjūčio 15 d.

Raktažodžiai:

Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų iškilmės dieną šv. Mišios 10 val. ir 18 val.

Koncertas

Rugpjūčio 15 d. Molėtų bažnyčioje vyks XIX-ojo sakralinės muzikos festivalio "Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis" koncertas.
Pradžia 19 val.

Skelbimai

Raktažodžiai:
Molėtų vikaro kunigo Ginto Petkevičiaus sutikimas ir primicijinės šv. Mišios aukojamos parapijų bendruomenėse:
Molėtų bažnyčioje rugpjūčio 2 d. 9 val.
Videniškių bažnyčioje rugpjūčio 2 d. 12 val.
Stirnių bažnyčioje rugpjūčio 9 d. 13 val.
web sprendimas c-4