Skelbimai

Sakramentai

Rugsėjo - spalio mėnesiais bažnyčios zakristijoje, kviečiame registruotis norinčius šiemet pasirengti priimti Pirmosios šv. Komunijos ir Sutvirtinimo sakramentus. Registruojantis dėl Pirmosios šv.

Spalio 7 d.

Bažnyčia mini Švč. Mergelę Mariją Rožinio Karalienę. Dar ši šventė vadinama Marijos Rožančinės vardu.

Spalio 7 d. (pirmadienį) 18val. Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už visus Gyvojo Rožinio kalbėtojus, dvasios tėvus, koordinatorius, vadovus, geradarius ir rėmėjus bei už visas dekanato parapijas.

Prieš šv. Mišias 17.15 val. bus meldžiamasi Rožinio malda su šv. Jono Pauliaus II Rožančiumi, kurį mūsų bažnyčiai padovanojo vyskupas Juozas Matulaitis.

Kviečiame visus gausiai dalyvauti.

Molėtų dekanas mons. Kęstutis Kazlauskas
Molėtų dekanato Gyvojo Rožinio draugijos koordinatorė Aušrinė

Spalio 6 d.

Molėtų bažnyčioje vyks XVIII-jo sakralinės muzikos festivalio koncertas.

Rugsėjo 29 d.

Raktažodžiai:

Sumos šv. Mišias (11 val.) aukos prof. dr. prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas.

Po šv. Mišių parapijos namuose kunigas svečias ir poetas V. S. Vaičiūnas pristatys
naują savo kūrybos knygą.

Kviečiame dalyvauti.

Kviečiame į maldos grupę

Dievo žodis yra gyvas ir veiksmingas. (Žyd 4, 12)

Dvasinės pratybos pagal šventąjį Ignacą Lojolą

Vienam gyventi krikščionišką gyvenimą yra neįmanoma, todėl Dievas suvienija mus Bažnyčioje, savo šeimoje, kad mums taptų įprasta kalbėtis apie tikėjimą ir juo gyventi.

Esame Viešpaties laukiami

„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu!“ Mt 11. 28
Kviečiame Švenčiausio Sakramento adoracijos maldai penktadieniais nuo 18.45 iki 19.45 val.
Adoracija - ypatingas Dievo garbinimas Švenčiausiame Sakramente.
“Jėzus laukia mūsų Švenčiausiame Sakramente.” Šv. Jonas Paulius II

Rugsėjo 22 d.

Molėtų bažnyčioje vyks XVIII-jo sakralinės muzikos festivalio koncertas.

Pradžia 12 val.

XVIII-jo sakralinės muzikos festivalio renginiai

Rugsėjo 15 d. sakralinės muzikos ir poezijos valanda "Po angelo sparnu" Molėtų bažnyčioje.

Rugsėjo 15 d.

Švęsime Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus Molėtų bažnyčioje.
Prieš Sumą (11 val.) vyks Eucharistinė procesija.

web sprendimas c-4