Pasikeitė pamaldų laikas

Raktažodžiai:

Molėtų bažnyčioje pasikeitė pamaldų laikas: pirmadienį - penktadienį šv. Mišios tik vakare 18 val.

Birželio 30 d.

Švęsime titulinius šv. apaštalų Petro ir Povilo atlaidus (11 val.).

Atlaidų šv. Mišių aukai vadovaus ir pamokslą sakys Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų kapelionato kapelionas pulkininkas leitenantas kunigas Remigijus Butkevičius.

Prieš šv. Mišias vyks Eucharistinė procesija.

Informacija vykstantiems į iškilmę Videniškiuose

Raktažodžiai:

Vykstančiųjų į Mykolo Giedraičio paskelbimo Palaimintuoju padėkos iškilmę dėmesiui:

Birželio 22 dieną iš Molėtų autobusų stoties važiuos maršrutinis autobusas maršrutu Molėtai - Videniškiai.
Į Videniškius autobusas išvyks 9.45 val., iš Videniškių į Molėtus - 15.30 val.
Autobusas paims keleivius iš visų maršruto stotelių. (Kelionės bilietų kainos - pagal galiojančius tarifus)

Birželio 22 d.

Iškilmingos Padėkos šv. Mišios Videniškiuose už Garbingojo Mykolo Giedraičio paskelbimą palaimintuoju.

Daugiau informacijos rasite čia

Birželio 16 d.

Šv. Antano Paduviečio atlaidai Molėtų bažnyčioje (11 val.).

Birželio 4 d.

Mons. Kęstučio Kazlausko kurso draugų susitikimas Videniškiuose.
Dėkojant už 33 metų Kunigystės Dovaną, Videniškių bažnyčioje 12 val. bus švenčiama Eucharistija.

Birželio 2 d.

Šventinis Tėvo dienos koncertas Molėtų bažnyčioje.

Pradžia 12.15 val.

Gegužės 29 d.

Raktažodžiai:

Tarptautinio jaunimo simfoninio orkestro "Baltosios naktys" koncertas Molėtų bažnyčioje.

Pradžia 19 val.

Gegužės 19 d.

Raktažodžiai:

Molėtų parapijos namuose 12.15 val. atidaroma uteniškio medžio drožėjo, kolekcininko,
senosios buities muziejaus įkūrėjo Eglūno Židonio medžio darbų paroda "Sakralinė skulptūra".

Gegužės 13 d.

Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vyks Molėtų dekanato Gyvojo Rožinio draugijos dekanato diena.

Surinkti turinį
web sprendimas c-4