Gerumo akcija

Raktažodžiai:

Advento laikotarpiu Lietuvos "Caritas" organizuoja vargstančiųjų paramos akciją "Gerumas mus vienija". Prie šios akcijos gali prisidėti kiekvienas, bažnyčioje įsigijęs specialią Lietuvos "Caritas" žvakutę, kaip pagalbos vienas kitam simbolį.

Šios rankų darbo žvakelės yra gamintos Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ žvakelių fabrikėlyje dirbančių nakvynės namų gyventojų ir priklausomybių kamuojamų žmonių, kuriems toks darbas yra galimybė atsikratyti žalingų polinkių, sugrįžti į normalų gyvenimą bei įgyti darbinės patirties.

Kiekvieną dieną iki gruodžio 19 d., prieš ir po šv. Mišių, Molėtų bažnyčioje "Caritas" moterys priims pinigines aukas bei negendančius maisto produktus.

Akcijos metu surinktos aukos bus skirtos padėti skurstančioms šeimoms bei vienišiems senyvo amžiaus žmonėms.

Tegul mus vienija Gerumas!

Komentarai

Laimutė portretas

Gerumas...

Man tai tokios akcijos nepraeina... Tokis jausmas, kad tik per Adventą turime dalytis gerumu ir būti gerais žmonėmis, o jam pasibaigus ir vėl iki kitų metų Advento nereikia mylėti, padėti, rūpintis ir pastebėti artimo... Nežinau, man tai kažkokia religinio turinio reklama. :) Aš KAS DIENĄ dalijuosi gerumu su visais, o ne tik su stokojančiais... To paties linkiu ir visiems čia esantiems.

Nežinau kodėl, bet man tai nepatinka...

mm portretas

O man

O man tai sakė, kad mes ne gerumu, bet šventumu būsime išgelbėti...

Laimutė portretas

Tik kad...

O man tai svarbu išvis būti išgelbėtai, o ten jau kokiom priemonėm tai ne mudviem spręst...:)

RU portretas

Gal

Gal esame šiek tiek nuvarginti žodžio "akcija"? Juk tai nėra metinis "Gerumo išpardavimas": štai pardaviau gerumo už 10 lt ir taip įsigijau bilietą į Dangaus karalystę. :) Juk ne apie tai čia kalbama. Nerezervuokim savo gerumo tik akcijoms...

web sprendimas c-4